RÉVA RAKVICE

rakvice_uvod_novy


Vinařská společnost Réva Rakvice byla založena v roce 1995. Dnes hospodaří na 120 hektarech vinic ve vinařských obcích Rakvice a Hustopeče.
rakvice_logo
Soustředí se přitom na tradiční moravské odrůdy, z nichž vyrábí výjimečná přívlastková vína, ale také ledová vína (z odrůd Tramín červený, Rulandské bílé, Ryzlink vlašský a André). Z novějších odrůd pak pěstují Hibernal, Ryzlink rýnský a Dornfelder.

Celková produkce činí 700 tisíc lahví ročně. Podílí se na ní využití moderních technologií při obdělávání vinic v systému BIO a integrované produkce a také při vinifikaci. „Snažíme se tvořit vína s prvky jisté dynamičnosti a s neodmyslitelným moravským temperamentem,“ tvrdí Rakvičtí.

A daří se. Vinařství Réva Rakvice tak získává nejrůznější významná ocenění – například za nejlepší kolekci vín na Weinparade Poysdorf, velkou zlatou medaili za ledový Tramín červený na Valtických vinných trzích, zlatou medaili na Grand Prix Vinex za Rulandské šedé a Tramín červený, 4 korunky Krále vín za Chardonnay, zlaté medaile za Frankovku a Svatovavřinecké na Národních soutěžích vín.


vinarstvi_reva_rakvice

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení