Doprava a platba

Připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled plateb a doprav. Vyberte si, zda chce zboží doručit až domů nebo si jej vyzvednete na jedné z našich poboček.

Platba

Automaticky Vám posíláme fakturu/daňový doklad na e-mail po potvrzení přepravní společnosti o doručení zboží na Vaši adresu.
Nabízíme tyto možnosti plateb:

Platba předem

Pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, na e-mail Vám nejdříve zašleme zálohovou fakturu. Až po připsání platby na náš účet obdržíte daňový doklad. Je potřeba, aby Vaše platba byla na náš účet připsána do 5 pracovních dnů, délka převodu závisí na Vaší bance. Délka převodu pak může také ovlivnit termín dodání Vaší zásilky.

ZDARMA

Na dobírku

Jedná se o nejjednodušší způsob zaplacení zboží. Zboží uhradíte v hotovosti řidiči přepravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Při přebírání si prosím vždy připravte potřebnou sumu peněz, urychlíte tak předání Vaší zásilky.

30 Kč

Online platba kartou

Okamžitá platba přes platební bránu GoPay.

ZDARMA

Online bankovní převod

Rychlý převod peněz z vybraných bank.

ZDARMA

GoPay peněženka

Okamžitá platba přes vaší elektronickou peněženku.

ZDARMA

Doprava v České republice

V rámci České republiky máte na výběr doručení až domů nebo vyzvednutí na pobočce.

Doručení na Vaši adresu

Nejpohodlnější způsob, který u nás můžete zvolit. Kurýr Vaši objednávku doručí přímo k Vašim dveřím a Vy si balík pouze převezmete.

129 Kč

Expresní doručení po Ostravě

Zboží objednané do 10:30 hod. Vám kurýr doručí v rámci Ostravy ještě tentýž den do 17:00 hod. Tuto dopravu lze zvolit pro maximálně 3 kartony vína v jedné objednávce. Pokud splňujete podmínky pro dopravu zdarma, platíte pouze 209 Kč příplatek za expresní doručení.

338 Kč

Osobní odběr

Objednávku Vám připravíme k vyzvednutí na jedné za našich poboček v Ostravě. Jejich přehled a podrobnější informace najdete ZDE.

ZDARMA

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.