Pro firmy

Víno je radost. A radost se má předávat. Víno od nás, to je elegantní a nadčasový dárek pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery. Nebojte se darovat ověřenou klasiku!

Vlastníte firmu nebo jste živnostník? Pak máte ze zákona možnost nakoupit víno jako propagační nebo reklamní předmět. Tento nákup můžete poté zahrnout do nákladů a odpočítat si DPH.

Je však nutné splnit tyto podmínky:

  • musí se jednat o tiché víno (tedy jakékoliv bílé, červené nebo růžové víno kromě těch, co mají bublinky, a vín portských),
  • cena jedné lahve nesmí přesáhnout 500 Kč bez DPH,
  • víno je třeba označit logem firmy,
  • na nabývacím dokladu (faktuře) musí být jasně uvedeno, že se jedná o tiché víno, které je označené logem kupujícího.

O zmíněné označení logem vaší firmy se přitom postaráme my. Vybrat si můžete z několika variant firemního loga na lahev od samolepicí medaile přes písmenkový polep až po vlastní etiketu.

Nabízíme možnost dárkového balení vín. K dispozici jsou potištěné pevné kartonové obaly na 1, 2 nebo 3 vína. V naší nabídce naleznete také dřevěné nosiče na 1 nebo 2 lahve. Jsme však schopni se přizpůsobit vašim individuálním požadavkům a najít pro vás ideální řešení i mimo naši nabídku.

V měsíci září již tradičně pořádáme událost, na které firemním zástupcům nabízíme možnost ochutnat vína vhodná jako dárek pro obchodní partnery či zaměstnance. Pokud vám však nebude vyhovovat termín akce, nezoufejte. Vína jsou následně k ochutnání v našem OstraWINA sklepě, stačí si domluvit ochutnávku.

Pro individuální nabídku nás kontaktujte:

Na jakýkoliv Váš dotaz Vám odpovíme co nejdříve, jak jen to bude možné.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.