Proč OstraWINA

Víno je radost... a toto jsou důvody, proč vám radost udělá OstraWINA.

Odborný personál

Všichni v naší OstraWINA rodině vínem žijeme. Učili jsme se, ochutnávali jsme, učíme se, ochutnáváme. Díky tomu vám umíme poradit a najít přesně to víno, na které máte chuť.


Víme, co prodáváme

Předtím, než vína zařadíme do sortimentu, ochutnáme je. To platí pro bílá vína, červená vína i sekty a perlivá vína bez výjimky. Jak které víno chutná, jsme tedy nevyčetli v knihách. Jednoduše to víme.


Kvalitní vína

Zaměstnáváme odborný personál a každé víno před prodejem ochutnáme. Díky tomu tak máte jistotu, že vína, která si u nás pořídíte, mají svou kvalitu.


Žádná komerce, ale poctivá vína

Vína, která máme v sortimentu, nenajdete v supermarketech a velkých obchodech. Naše zemská vína, jakostní vína i vína ze zahraničí jsou vypěstována poctivě. A to je pro nás podstatné.


Regionální (ne)vinná kultura

Snažíme se vytvářet v kraji (ne)vinnou kulturu. Naše zákazníky učíme pít a vychutnávat víno prostřednictvím vinného baru, zážitkových degustací a dalších akcí.


Víno je náš život

Jsme skuteční lidé, pro které je víno součást života. Někteří z nás se prakticky na vinici narodili a jejich první slovo bylo - ano, hádáte správně - víno.


OstraWINA vinotéky

Naše prodejny s vínem, to není jen pult a za ním regály s lahvemi. Chceme, abyste si lahve mohli osahat. A k ruce vám je vždy někdo z OstraWINA family.


OstraWINA wine & tapas bar

Prostor na Nádražní ulici v Ostravě je místem, ze kterého víno doslova dýchá. Vinný bar si zakládá na pohodové atmosféře a stylových prostorách, v nichž můžete vína ochutnávat třeba po deci či půldeci a k tomu přikusovat vynikající tapas.


OstraWINA sklep

Nekonečně dlouhé podzemní sklepy jen kousek od centra Ostravy jsou jako stvořené pro stejně dlouhé vychutnávání kvalitního vína. Tento prostor můžete využít pro svou oslavu, firemní večírek či svatbu, ale také třeba pro archivaci svých vín.


OstraWINA zážitkové degustace

Jsme přesvědčení o tom, že navštívit zážitkovou degustaci má být totéž jako zhlédnout kvalitní divadelní představení. Proto chceme, aby vás všechny chutě, které během degustace vín a speciálního menu poznáte, zkrátka bavily.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.