Degustace

Vážení přátelé vína,

 
zakoupili jste si u nás poukaz na zážitkovou degustaci, ale nestihli jste jej kvůli nařízení vlády využít? Nevadí! Vzhledem k současné situaci prodlužujeme platnost Vašeho poukazu do července roku 2021 (platí pro poukazy s koncem platnosti od března 2020). Zážitkových degustací se samozřejmě nehodláme vzdát! Termíny degustací jsou proto již v řešení. Platnost je prodloužena automaticky.
 
Přestože věříme, že víno má být zážitkem a nejlepším způsobem, jak ho vychutnat, je ve spojení s dobrým jídlem a přáteli, nabízíme Vám možnost využít poukaz na nákup vín v hodnotě poukazů, a to ve vinotékách OstraWINA. Na vína, která si vyberete, dostanete navíc slevu 20 %. Poukaz si prosím vezměte s sebou.
 
Ať už se rozhodnete poukaz využít na zážitkovou degustaci, nebo nákup vín, přejeme Vám, ať si vína z OstraWINA patřičně užijete.
 
Na zdraví!
 
Tým OstraWINA
 

Nabízíme Vám nejrůznější degustace moravských nebo zahraničních vín. V rámci degustace jsme pro Vás připravili vždy ochutnávku 10 vín snoubených s pětichodovým menu. U nás je degustace zážitkem.

Dárkový certifikát

Zážitková degustace jako dárek? Přihlaste dotyčného jeho jménem na degustaci. Stáhněte si dárkový certifikát, vyplňte jej ručně nebo na počítači (v Adobe Acrobat Reader; když najedete myší na pole k vyplnění, objeví se nápověda), vytiskněte, vložte do obálky a věnujte jako dárek.

Dárkový certifikát ke stažení

Vstupenky

Vstupenky na vybranou zážitkovou degustaci je možné zakoupit pouze v naší vinotéce na ul. Nádražní 45 v Ostravě-centru (2 min. od ulice Stodolní).

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na zážitkovou degustaci pro 1 nebo 2 osoby je možné zakoupit ve všech našich vinotékách. Dotyčný si pak může sám vybrat zážitkovou degustaci. Při přihlášení uplatní dárkový poukaz.

* Degustace s vinaři ze zahraničí probíhají v angličtině a jsou překládány do češtiny.


Chystáme pro vás

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.