DEGUSTACE

POZOR JSME NA NOVÉ ADRESE, degustace se uskuteční v našem Ostrawina sklepě na adrese Engelmüllerova 3304, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz.

Vážení přátelé vína,

 
zakoupili jste si u nás poukaz na zážitkovou degustaci, ale nestihli jste jej kvůli nařízení vlády využít? Nevadí! Vzhledem k současné situaci prodlužujeme platnost Vašeho poukazu do prosince roku 2022 (platí pro poukazy s koncem platnosti od března 2020). Zážitkových degustací se samozřejmě nehodláme vzdát! Termíny degustací jsou proto již v řešení. Platnost je prodloužena automaticky.
 
Přestože věříme, že víno má být zážitkem a nejlepším způsobem, jak ho vychutnat, je ve spojení s dobrým jídlem a přáteli, nabízíme Vám možnost využít poukaz na nákup vín v hodnotě poukazů, a to ve vinotékách OstraWINA nebo v našem Ostrawina sklepě. Poukaz si prosím vezměte s sebou.
 
Ať už se rozhodnete poukaz využít na zážitkovou degustaci, nebo nákup vín, přejeme Vám, ať si vína z OstraWINA patřičně užijete.
 
Na zdraví!
 
Tým OstraWINA
 

DEGUSTACE NA VAŠE PŘÁNÍ

Degustace vín je nejen skvělou společenskou událostí, ale i zábavnou formou teambuildingu. Ať už chcete vína degustovat s rodinou na oslavě,Skleničky degustace článek s přáteli nebo chcete uspořádat firemní večírek, jsme tady pro Vás! Připravíme pro Vás degustaci s odborníkem podle Vašich představ. Máte vlastní prostory? Přijedeme k Vám! Nebo byste chtěli ochutnávku vín absolvovat u nás? Skvěle, budeme se na Vás těšit v naší vinotéce nebo v OstraWINA sklepě!

Výběr vín můžete nechat na nás, nebo si můžete vybrat dle vlastních preferencí. Volit můžete z více než 500 druhů vín z České republiky i ze zahraničí. Fantazii se meze nekladou – průřez sladkými víny, vína ze Španělska, kolekce růžových, … Vše spolu doladíme.

Přijedeme k Vám?

Samozřejmě! Plánujete-li firemní večírek, setkání s obchodními partnery či oslavu, nechte program na nás. Vše potřebné zařídíme.

  • Zavolejte nám nebo napište
  • Sdělte nám svou představu a datum akce, případně rozpočet
  • Pošleme Vám nacenění
  • Přijedeme s vínem a vším potřebným, provedeme Vás degustací a po ní opět vše zabalíme a odjedeme

Přijedete k nám?

Tak to máme radost! K dispozici jsou Vám prostory v naší vinotéce na ulici Nádražní v centru Ostravy, kam můžete pozvat až 40 hostů do útulného salónku s krbovými kamny. Zvolit můžete také OstraWINA sklep, jedinečné místo v srdci Ostravy, kde na Vás dýchne pohádková atmosféra jižní Moravy. Příjemné posezení nabízí Selská izba v horní části objektu a sklepní prostory v části spodní.

Proces je stejný – zavolejte nám, sdělte nám svou představu, datum a případně rozpočet. Zašleme Vám nacenění a jakmile bude vše dohodnuto, přijedete k nám za skvělou zábavou. Ostatní nechejte na nás.

Skleničky degustace článek (1)

 

Samozřejmostí je možnost zařídit občerstvení ve formě lahodných tapas nebo menu dle Vašich představ. Velmi rádi Vám předvedeme, jak se dělá tzv. sabrage, tedy otevření lahve sektu šavlí (nebo jinými předmět). Specialitou našich degustací je tzv. vinná stezka, kde Vám představíme prostory našeho sklepa během řízené degustace.

Ne vždy chcete uspořádat událost s krajany. Pro nás to není problém! Degustací Vás provedeme v dalších jazycích – v angličtině, italštině i němčině.

Veškeré degustace si dohodnete s Vincenzem Enricem d’Agnelli. Jeho číslo je +420 604 977 048 a e-mailová adresa enrico.dagnelli@ostrawina.cz. Nebojte, mluví i česky. :)

 

Dárkový certifikát

Zážitková degustace jako dárek? Přihlaste dotyčného jeho jménem na degustaci. Stáhněte si dárkový certifikát, vyplňte jej ručně nebo na počítači (v Adobe Acrobat Reader; když najedete myší na pole k vyplnění, objeví se nápověda), vytiskněte, vložte do obálky a věnujte jako dárek.

Dárkový certifikát ke stažení

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na zážitkovou degustaci pro 1 nebo 2 osoby je možné zakoupit ve všech našich vinotékách. Dotyčný si pak může sám vybrat zážitkovou degustaci. Při přihlášení uplatní dárkový poukaz.

* Degustace s vinaři ze zahraničí probíhají v angličtině a jsou překládány do češtiny.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.