OstraWINA sklep - (ne)vinné podzemí pod centrem Ostravy

Nekonečně dlouhé podzemní sklepy jen kousek od centra Ostravy jsou jako stvořené pro stejně dlouhé vychutnávání kvalitního vína, ale také třeba pro archivaci vlastních vín.

Engelmüllerova 3304, 702 00 Ostrava-centrum
Otevřeno pouze v době konání akcí
sklep-in

Od oslav přes firemní večírky po svatby

Tento prostor můžete využít pro svou narozeninovou oslavu, firemní akci, vánoční večírek či svatbu. Přijďte do OstraWINA sklepa a my vám zajistíme vinnou i (ne)vinnou stránku celé akce. K dispozici je vám horní Selská izba, spodní sklepení nebo obojí zároveň. O catering nebo zážitkové menu včetně výběru vín se ochotně postará náš tým.

Nabídku vín máme širokou, vybrat si můžete bílá vína, červená vína, růžová vína, perlivá vína i sekty, a to z kategorií zemských vín, jakostních vín i vín ze zahraničí. A pro pivomilce máme čepovaného Bernarda.

Pokud jde o občerstvení, můžete si zvolit tapas, pětichodové zážitkové menu, teplý nebo studený raut či polévku a hlavní chod.

Kapacita OstraWINA sklepu a Selské izby je 200 osob.

Archivovat? Jedině v OstraWINA sklepě!

V nekonečných chodbách OstraWINA sklepa se nachází přes 500 kójí, které si lze pronajmout a využít k archivaci vlastních vín. Se správným postupem i samotným procesem archivace vám rádi pomůžeme.

Jak vstoupit do sklepa?

Jak vstoupit do sklepa? Jednoduše kontaktujte našeho restaurant managera na telefonu nebo e-mailu a on to s vámi vše domluví. Přesnou kalkulaci vám při- pravíme co nejdříve po vaší poptávce.

Kontaktujte nás
Restaurant manager
+420 604 977 048 provoz@ostrawina.cz
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.