OstraWINA sklep - (ne)vinné podzemí pod centrem Ostravy

Nekonečně dlouhé podzemní sklepy jen kousek od centra Ostravy jsou jako stvořené pro stejně dlouhé vychutnávání kvalitního vína, ale také třeba pro archivaci vlastních vín.

Engelmüllerova 3304, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz
 
Otevírací doba:
St - So: 16 - 22 h
Ne: 16 - 21 h
sklep-in

 

Archivovat? Jedině v OstraWINA sklepě!

Chtěli byste uchovat své lahve pro speciální příležitosti nebo byste rádi viděli, jak se víno v průběhu času vyvíjí? Pojďte lahve uchovat k nám do OstraWINA sklepa. Díky ideálním podmínkám zde Vaše lahve vydrží dlouhé roky a dosáhnou zde své vrcholné kondice.Sklep článek

OstraWINA sklep nabízí přes 500 kójí, ve kterých je možné uskladnit až 350 vín! Ve sklepě je stálá teplota i vlhkost. V kójích můžete skladovat jak vína nakoupená u nás, tak i vlastní zásoby. Samozřejmostí je možnost svá uschovaná vína degustovat v prostorách sklepa. Vína si také kdykoliv můžete po domluvě zkontrolovat od pondělí do pátku v čase 8:00 – 16:00, je však možné se dohodnout i na jiný čas. Doporučujeme návštěvu ohlásit alespoň 1 den předem. 

Cena za 1 box je 3 500 Kč/rok v případě uložení vín zakoupených u nás (alespoň 100 lahví) a 5 000 Kč/rok při uchovávání vlastních vín. 

Sklep článek (1)Ochutnávání vína má být především zážitkem, co je tedy lepšího, než degustovat víno přímo ve sklepě? Dlouhé cihlové chodby, příjemné mikroklima a romantická atmosféra jihomoravského sklípku k popíjení přímo vybízí. Jsme rádi, že Vám tuto možnost můžeme nabídnout v srdci Ostravy.

Nabídku vín máme širokou, vybrat si můžete bílá vína, červená vína, růžová vína, perlivá vína i sekty, a to z kategorií zemských vín, jakostních vín i vín ze zahraničí.

Sklep článek (2)Hlavní degustační místnost poskytuje prostor pro 80 osob. Nově otevíráme také malou degustační místnost, v té probíhají soukromé degustace dle Vašeho přání – s kapacitou 40 osob. Chcete-li vnést do ochutnávání trochu odbornosti, k dispozici je Vám i náš sommeliér, který Vám vína rád představí.

Nechcete čekat, než víno dosáhne své nejlepší kondice?

Vyzkoušejte naše archivní vína, která jsme již uvolnili k prodeji.

Jak vstoupit do sklepa?

Jak vstoupit do sklepa na prohlídku či rezervaci? Jednoduše kontaktujte našeho restaurant managera na telefonu nebo e-mailu a on to s vámi vše domluví. Přesnou kalkulaci vám připravíme co nejdříve po vaší poptávce.

Kontaktujte nás:
Restaurant manager
Ondřej Konečný
ondrej.konecny@ostrawina.cz
+420 604 977 048 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.