CA’ DI RAJO

cadirajo_uvod


Velké, moderní a zároveň rodinné, takové je italské vinařství Ca’ di Rajo. Každý den zde všichni společně zasednou k obědu, který paní kuchařka navaří pro celý tým.

cadirajo_vinohradnik
Vinařství Ca’ di Rajo leží v benátské oblasti Veneto na ploše 110 ha. Založil je v roce 2005 Fabio Cecchetto se svými dvěma bratry s cílem vybudovat moderní vinařství, které si ale vždy bude zakládat na tradici. „Naše filozofie je být inovativním vinařstvím za maximálního využití historie a dědictví našeho kraje,“ říká.

V základní řadě tichých vín najdete odrůdy Merlot, Chardonnay, Cabernet Franc, Sauvignon, Rulandské šedé a Tramín. V řadě Cru jsou zastoupeny autochtonní odrůdy Raboso a Mansoni bianco. Mezi perlivými víny pak kraluje Prosecco. Při jeho výrobě bratři Cecchettovi hledají nové způsoby fermentace, aby víno mělo nejen lepší vůni, ale i perlivost. Díky tomu na jazyku působí krémověji.


„Chceme dělat víno, které se dobře pije, které je čisté a přímé,“ tvrdí Fabio. Ve vinicích Ca’ di Rajo vyprodukují ročně zhruba dva miliony lahví. Přibližně 700 000 z nich náleží Proseccu a 500 000 jsou sekty.

 

cadirajo_vinice

 

vinarstvi_ca_di_rajo

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení