Dárkové poukazy

Tip na dárek: zážitkový večer s degustací 10 vín snoubených s delikátním pětichodovým menu. NOVĚ jsme pro Vás přichystali dárkový certifikát online.

Přihlaste dotyčného jeho jménem na degustaci zde. Stáhněte si dárkový certifikát zde, vyplňte jej ručně nebo na počítači (v Adobe Acrobat Reader; když najedete myší na pole k vyplnění, objeví se nápověda), vytiskněte, vložte do obálky a věnujte jako dárek.

Máme pro Vás připravené také dárkové poukazy na zážitkovou degustaci pro 1 nebo 2 osoby (k dostání ve všech našich vinotékách). Dotyčný si pak může sám vybrat zážitkovou degustaci. Při přihlášení uplatní dárkový poukaz. 

A vstupenky na degustace jaro 2018 (k dostání pouze v naší vinotéce na ul. Nádražní 45 v Ostravě-centru (2 min. od ul. Stodolní)).

Vybírat můžete z degustací vín z vinařství z Portugalska, Itálie či Rakouska, které povedou přímo majitelé či zástupci vinařství (s překladem do českého jazyka). Nebo ochutnejte také moravská BIO vína a další skvělé kousky z malých vinařství z Moravy. Více zde...